SKU: N/A Kategori: , Brand:

PC- Case MSI MAG Vampiric 300R Pacific Blue

Disponueshmëria: S’ka stok

203.66


S’ka stok


Share it:

MAGJEPS SETUP-IN TUAJ
Hidhni dritë mbi konfigurimin tuaj me serinë MAG VAMPIRIC 300. I projektuar me veçori utilitare dhe theks të madh te ndriçimi ARGB, ky kuti kompjuteri për lojëra është me të vërtetë ajo që ju bën lojtar.

SHRIP LED DRITË
Rripi i dritës LED i panelit të përparmë është i aftë të tregojë një bollëk ngjyrash, duke mahnitur shikuesit me pamjen e tij mahnitëse.

SHOWROOM ARGB
Krijoni stacionin tuaj të betejës ARGB me serinë MAG VAMPIRIC 300, të mbështetur plotësisht nga MSI Mystic Light.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: