SKU: N/A Kategori: , Brand:

PC Hp 800 G1 Tower / i5-4570 / 8GB / 256GB + MONITOR HP 24 inch LA2405X + Maus Tastier

199.99Share it:

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
CPU: Intel Core i5-4570
RAM: 8GB
Memory: 256GB SSD
+ Monitor HP 24 inch LA2405X
+ Tastier dhe Maus
6 Muaj Garancion
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PC Hp 800 G1 Tower / i5-4570 / 8GB / 256GB + MONITOR HP 24 inch LA2405X + Maus Tastier”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *