SKU: AC002968 Kategori: , Brand:

Maus për PC G200 Gaming HP

19.99Share it:

Ky maus HP Gaming sigurisht që do t’ju mbajë të luani për orë të tëra me veçoritë e tij novatore dhe dizajnin estetik. Ai përmban një dritë LED të ftohtë që mund të përmirësojë përvojën tuaj të lojës. Dizajni i tij kundër rrëshqitjes siguron lojëra të qetë, në mënyrë që të mund të ruani një epërsi ndërsa e luftoni atë me kundërshtarët tuaj.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Connectivity Technology Wired, USB
Special Feature Ergonomic Design
Movement Detection Technology Optical
Number of Buttons 6

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus për PC G200 Gaming HP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *