SKU: AC002981 Kategori: , Brand:

PC Mouse G402 Logitech Ultra Fast Hyperion Fury

22.99Share it:
  • Gjurmimi ultra i shpejtë: modeli G402 ofron reagime dhe shpejtësi ekzekutimi në nivel profesional. Ju mund të reagoni më shpejt se normalisht për të kundërshtuar armiqtë tuaj. Shpejtësia e raportit USB: 1000 Hz (1ms)
  • Tetë butona të programueshëm: ky maus lojrash është krijuar për lojtarin dhe nevojat e tij. Me tetë butona të programueshëm, ai do të përshtatet në mënyrë të përkryer me nevojat e tij
  • Ndryshoni ndjeshmërinë sa hap e mbyll sytë: miu me kabllo Logitech G402 USB ju lejon të ndryshoni ndjeshmërinë në një çast, duke e lejuar lojtarin të përgjigjet më së miri ndaj asaj që i ndodh gjatë lojës
  • Shkalla e avancuar e raportimit: ky maus lojrash Logitech ka një shkallë raportimi milisekonda, e cila lejon reagimin e menjëhershëm, më shumë se i përshtatshëm për FPS
  • Dizajn i rehatshëm: ky maus lojrash Logitech është projektuar në mënyrë ergonomike me materiale të lehta dhe ka një shtresë gome për komoditetin e lojtarëve
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech G
Colour Black
Connectivity technology USB
Special feature Wired, With Wheel
Movement detection technology Other
Number of buttons 8
Hand orientation Right
Model name G402 Hyperion Fury FPS
Recommended uses for product Gaming
Compatible devices Gaming

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PC Mouse G402 Logitech Ultra Fast Hyperion Fury”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *