SKU: AC002970 Kategori: , Brand:

PC Mouse Z5000 (Bluetooth With Blister (HP)

44.99Share it:
  • Fletorja juaj është e hollë dhe aksesorët tuaj duhet të jenë gjithashtu. Dizajn i hollë, kontur me një përfundim metalik mat ngjyrë argjendi të errët, me bazamente luksoze prej bakri – ky maus është shoqëruesi i përsosur.
  • Lironi portet tuaja: Ne i vlerësojmë portet tuaja. Ruani tuajën duke përdorur lidhjen Bluetooth. Çiftimi i thjeshtë dhe ju jeni gati për të shkuar, pa nevojë për dongle.
  • Navigoni me njohje: Kontroll i gjithanshëm me Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS 10.X, Android OS dhe Chrome OS.
  • Djathtas ose majtas – në kontroll: Kontroll dydeksues dhe rrotë lëvizëse qendrore.
  • Fuqia në lëvizje: Jetëgjatësia e baterisë deri në 6 muaj me tregues LED të baterisë.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Connectivity technology Wireless
Special Feature Wireless
product dimensions 2.54 x 0.98 x 4.01 inches
Weight 57 gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PC Mouse Z5000 (Bluetooth With Blister (HP)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *