SKU: G001218 Kategori: , , Brand:

PCIE RTX 4070 12GB Asus Dual OC GDDR6X DUAL-RTX4070-O12G

779.99Share it:
  • Mundësuar nga NVIDIA DLSS3, arkitekturë ultra-efikase Ada Lovelace dhe gjurmim me rreze të plotë.
  • Bërthamat tensore të gjeneratës së 4-të: performancë deri në 4 herë me DLSS 3 kundrejt paraqitjes së forcës brutale
  • Bërthamat RT të gjeneratës së tretë: Performanca e gjurmimit të rrezeve deri në 2x
  • Modaliteti OC: 2505 MHz / Modaliteti i parazgjedhur: 2475 MHz
  • Dizajni i ventilatorit të teknologjisë aksiale përmban një qendër më të vogël të ventilatorit që lehtëson tehet më të gjata dhe një unazë penguese që rrit presionin e ajrit në rënie.
  • Një dizajn slot 2.55 maksimizon përputhshmërinë dhe efikasitetin e ftohjes për performancë superiore në shasi të vogla
  • Teknologjia 0dB ju lejon të shijoni lojëra të lehta në heshtje relative.
  • Kushinetat e dyfishtë të ventilatorit mund të zgjasin deri në dy herë më shumë se modelet e kushinetave të mëngës
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Graphics Coprocessor NVIDIA GeForce RTX 4070
Brand ASUS
Graphics Ram Size 12 GB
Video Output Interface DisplayPort
Graphics Processor Manufacturer NVIDIA
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PCIE RTX 4070 12GB Asus Dual OC GDDR6X DUAL-RTX4070-O12G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *