SKU: P001267 Kategori: , Etiketë: Brand:

Printer BROTHER DCP-1510 A4

179.99


  • Printoni, kopjoni dhe skanoni
  • Shpejtësia e printimit dhe kopjimit deri në 20 ppm
  • Kapaciteti deri në 150 fletë
  • Lidhje USB 2.0 me shpejtësi të lartë
  • Furnizohet me toner 700 faqes
  • DCP-1510

Shiko PDF
Share it:

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Printer type Mono
Display LCD
Display size 16 characters x 2 line LCD
Laser classification Class 1 laser product
Max paper size A4
Memory 16MB
Processor ARM9 200MHz
Technology Laser
Functions Print, Copy and Scan
Local interface Hi-Speed USB 2.0
Resolution Up to 600 x 600dpi
With carton 505 (W) x 458 (D) x 436 (H) mm / 8.9kg
Without carton 385 (W) x 340 (D) x 255 (H) mm / 7.0kg
Sound power Less than 6.5BA when printing
Sound pressure Less than 51dBA when printing
Typical electrical consumption 0.271kwh/week
Types and sizes A4, letter, legal & folio
Weights Plain & recycled paper (65 - 105 g/m2)
Garancion: Nga prodhuesi
12 Muaj
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer BROTHER DCP-1510 A4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *