SKU: PR00156 Kategori: , Brand:

Printer Brother DCPT220YJ1

179.99Share it:

Printer Ink Tank Brother DCPT220YJ1
Printer multifunksional 3 ne 1 me cilesi te larte, i dizajnuar per perdorim ne shtepi ose ne zyre

Siguroni printime ne shpejtesi te larte me imazhe dhe tekst ne rezolucion te shkelqyeshem

Teknologji Ink Tank per cilesi te larte te shtypjes se letres
Sistemi ink tank ju mundeson printim me vellim te larte dhe me kosto te ulet per faqe

Krijuar per te qene komod ne perdorim
Ky printer vjen me kater ngjyra te bojes

Perfekt per zyra te vogla ose shtepi ku printeri eshte i domosdoshem ne perditshmeri

Lidhje me kompjuterin nepermjet fishes USB 2.0 High Speed

Rezolucioni i printimit nga 1200 x 6000 dpi deri ne 1200 x 3600 dpi

Garanci 1 vit

Printoni me shpejtesi te larte
Me nje shpejtesi printimi te dokumentave deri ne 16/9 ipm, printeret Brother pershpejtojne rrjedhen

e punes ne menyre qe te mund te printoni me shume ne nje kohe me te shkurter.

Nga printimi i raportove profesionale deri te broshurat mund te krijoni siguri materiale

per biznesin qe do te kene cilesi te larte

Kurseni me shume ne cdo printim
Ulni koston per printim me shishet e bojes me rendiment te larte Brother

Me boje standarte mund te shtypni deri ne 6500 faqe ne ngjyre te zeze dhe 5000 faqe me ngjyra

Boja qe perdoret ne printerin Ink Tank ju kursen energji, me kosto te ulet, printime me cilesi te larte, te qendrueshme

Lehte per tu perdorur
Dizajn miqesor per perdoruesit dhe eshte e krijuar me nderfaqe te thjeshte

Ne dizajn me kornize te ngushte per ta vendosur lehtesisht ne cdo ambient te shtepise apo punes

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Brother DCPT220YJ1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *