SKU: PR00157 Kategori: Brand:

Printer Brother DCPT525WYJ1

229.99Share it:
  • Lloji i printerit: Printer Inktank; Funksionaliteti: Printo, Skano & Kopjo; Prodhimi i printimit: Ngjyra dhe pikturë njëngjyrëshe; Lidhshmëria – Wi-Fi & USB; Lloji i skanerit – me shtrat të sheshtë; Skaneri (nëse ekziston): Po; Rezolucioni i skanerit (nëse ekziston) – Deri në 19200 × 19200 dpi (e ndërthurur) (nga Scanner Glass), Deri në 1200 × 600 dpi (optike)
  • Përputhshmëria e OS -Windows, Mac & Linux; Lidhja celulare – Të gjithë Android dhe Iphone; Ndërfaqja e harduerit: Wi-Fi & USB; Opsioni për zmadhimin/zvogëlimin: Po; Printim i dyfishtë automatik: Jo
  • Shpejtësia maksimale e printimit (me ngjyra): 12 f. Rezolucioni maksimal i printimit (ngjyra): Deri në 1200 × 6000 dpi; Rezolucioni maksimal i printimit (monokrom): Deri në 1200 × 6000 dpi
  • Madhësia e letrës: A4, Letter, Legal, Mexico Legal, India Legal, Folio, Executive, B5 (JIS), A5, B6 (JIS), A6, Zarfa (C5, Com-10, DL, Monarch), Foto (4″ x 6″)/(10 x 15 cm), Foto 2L (5″ x 7″)/(13 x 18 cm), Kartë treguese (5″ x 8″)/(13 x 20 cm) ; Trashësia maksimale e letrës (në GSM) – 220 GSM; [Kapaciteti maksimal i fletës hyrëse]: 150 faqe; Shishe boje origjinale: BTD60BK, BT5000C, M, Y ; Funksioni shtesë i printerit: Printo, Skano dhe Kopjo
  • Veçori të veçanta: Teknologjia e shisheve të bojës me rimbushje; Komponentët e përfshirë: Kabllo energjie, kabllo USB, CD instalimi, shishe boje origjinale: BTD60BK (E zezë) 7500 faqe Rendimenti, BT5000 C,M,Y – 5000 faqe Rendimenti (duhet të plotësohet)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Brother
Connectivity Technology Wi-Fi, USB
Printing Technology Inkjet
Special Feature Borderless
Colour Black
Recommended Uses For Product Office, Home
Model Name DCP
Printer Output Colour, Monochrome
Maximum Print Speed (Colour) 11 ppm
Max Print speed Monochrome 28

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer Brother DCPT525WYJ1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *