SKU: PR00158 Kategori: , Brand:

Printer Brother DCPT720DWYJ1

274.99Share it:

Printoni me shpejtësi të plotë
Me një shpejtësi printimi dokumentesh deri në 17/16,5 ipm*, printerët Brother përshpejtojnë rrjedhat tuaja të punës në mënyrë që të mund të bëni më shumë në më pak kohë. Nga printimi i raporteve profesionale deri te broshurat e jashtëzakonshme, mund të krijoni me siguri materiale të fuqishme biznesi që do të lënë përshtypjen më të mirë.

*Bazuar në ISO/IEC 24734. Për më shumë informacion, ju lutemi referojuni www.brother.com/rd/printspeed

Trajtoni detyrat në mënyrë efikase
Përpunoni një sërë punësh printimi me një sirtar letre prej 150 fletësh të rregullueshëm për madhësi të ndryshme letre dhe një fole shtesë për ushqim manual me një fletë për lloje të ndryshme letre. Për më tepër, Furnizuesi automatik i dokumenteve me 20 fletë (ADF) mundëson skanim dhe kopjim të përshtatshëm të shumë faqeve.

Kurseni më shumë me çdo printim
Ulni koston tuaj për printim me shishet e bojës me rendiment ultra të lartë Brother. Printoni deri në 7500** faqe në të zezë dhe 5000** faqe me ngjyra! Boja jonë origjinale e përballueshme siguron makineri dhe koka printimi afatgjatë, kështu që kurseni më shumë në planin afatgjatë.

** Cituar përafërsisht. rendimentet janë ekstrapoluar bazuar në metodologjinë origjinale Brother duke përdorur Modelin e Testit ISO/IEC 24712. Kuotuar përafërsisht. rendimentet nuk bazohen në ISO/IEC 24711.

Rimbushni me lehtësi dhe saktësi
Printerët Brother’s Refill Ink Tank kanë një mbulesë transparente që mundëson qasje të lehtë në pjesën e përparme në rezervuarin e integruar të bojës. Dizajni miqësor për përdoruesit është krijuar për të minimizuar rrezikun e rrëmujës dhe rrjedhjes.

Printoni nga kudo
Me opsionet fleksibël të lidhjes, printerët tanë janë krijuar për t’iu përshtatur të gjitha mjediseve të punës. Wi-Fi i integruar lejon që i gjithë grupi juaj i punës të ndajë pa mundim një pajisje. Plus, printerët Brother janë të pajisur me printim të drejtpërdrejtë celular për lehtësinë e printimit me valë nga pajisjet tuaja celulare.

Lehtë për t’u përdorur
Printerët Brother Ink Tank janë plug and play. Ju mund t’i përdorni ato drejtpërdrejt nga kutia pa ndonjë instalim të drejtuesit. Ndërfaqja e thjeshtë e përdoruesit gjithashtu i bën printerët të lehtë për t’u përdorur.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand BROTHER
Connectivity technology Wi-Fi, USB
Printing technology Inkjet
Special features Auto-Duplex
Colour Black
Recommended uses for product Office
Model name DCP-T720DW
Printer output Color
Maximum print speed (colour) 16.5 ppm
Max. monochrome printing speed 17
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer Brother DCPT720DWYJ1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *