SKU: PR00147 Kategori: , Brand:

Printer Brother Laser HL1112EYJ1

99.99Share it:

Printer mono lazer i shpejtë dhe i besueshëm për printime me cilësi të lartë. I lehtë për t’u përdorur, me kosto të ulët, HL-1112 është zgjedhja e përsosur për punët e përditshme të printimit. Ai zë pak hapësirë ​​dhe mund të përshtatet rehat në tryezën tuaj. Shpejtësia e printimit është 20 ppm dhe koha e printimit të parë është 10 sekonda. Ai prodhon printime me cilësi të lartë falë rezolucionit të tij të lartë.
Karakteristikat e veçuara

  • Kosto e ulët funksionimi dhe printer i vogël zyre/shtëpie
  • Shpejtësia e shpejtë e printimit 20 ppm
  • Printoni së pari në më pak se 10 sekonda
  • Kapaciteti 150 fletë letre, kështu që duhet të ngarkoni letrën më rrallë
  • Njësi e veçantë e tonerit dhe e kazanit – gjithçka që duhet të zëvendësoni është ai i konsumueshëm

Printer kompakt mono lazer HL-1112
HL-1112 është zgjedhja ideale për ambiente shtëpiake ose zyra të vogla ku madhësia e pajisjes është e rëndësishme. HL-1112 përshtatet në një tavolinë të vetme, ndërkohë që ju ndihmon të kryeni punën me një shpejtësi të shpejtë printimi prej 20 ppm. (Koha e printimit të parë është më pak se 10 sekonda. Kapaciteti i letrës me 150 fletë zvogëlon sasinë e kohës së humbur për ngarkimin e shpeshtë të letrës. Përveç kësaj, mund të ulni kostot duke pasur një njësi të veçantë toneri dhe kazane që ju lejon të zëvendësoni vetëm furnizimet e konsumuara aktualisht .

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Teknologjia Laser
Bardhe e zi
Rezolucioni 600 x 600 dpi
Shpejtesia e printimit 21ppm
Lidhja USB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer Brother Laser HL1112EYJ1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *