SKU: PR00148 Kategori: , Brand:

Printer Brother Laser HL1223WEVJ1

129.99Share it:

Printer lazer, bardh e zi per biznese dhe grupe pune te vogla. Printim I shpejte dhe cilesi e larte. Printon deri ne 20 faqe per minute. Rrisni produktivitetin duke mos humbur kohe me printimin e dokumentave te nevojshme. Lidhje me fishe dhe wireless. Mund te printohet edhe nga pajisje celular ose tablet.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
BRAND Brother
STANDARD FUNCTIONS Print
PRINTER TYPE Laser
COLOR CAPABILITY Black
PRINT SPEED up to 20 ppm
DIMENSIONS 340 x 238 x 189 mm
WEIGHT 4.6 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Brother Laser HL1223WEVJ1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *