SKU: PR00155 Kategori: , Brand:

Printer Brother MFC Color Laser DCPL84

449.99Share it:
  • Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje.
  • I pershtatshem per zyra dhe kancelari.
  • Shpejtesi printimi deri ne 31 faqe per minute.
  • I pershtatshem per formate te ndryshme letre.
  • Printim bardh e zi dhe me ngjyra.
  • Mund te lidhet me fishe edhe me wireless
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Brother
Model DCPL8410CDWYJ1
Color White
Printer type Colorful
Functions Printing, Copying and Scanning
Max paper size A4
Capacity up to 300 sheets expandable to 1,050 sheets
Resolution Up to 1,200 x 600dpi
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Brother MFC Color Laser DCPL84”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *