SKU: PR00149 Kategori: , , Brand:

Printer Brother MFC Laser DCP1623WEYJ 1

179.99Share it:
  • Tre në një. Fotokopje, printer dhe skaner.
  • I përshtatshëm për zyra dhe kancelari. Shpejtësi printimi deri në 20 faqe për minutë.
  • Kapacitet deri në 150 fletë.
  • I përshtatshëm për formate të ndryshme letre.
  • Printim bardh e zi.
  • Lidhja me fishe USB 2.0 dhe fishe LAN.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
STANDARD FUNCTIONS Copy, print and scan
PRINTER TYPE Laser
MEMORY CAPACITY 32 MB
COLOR CAPABILITY Black and White
DIMENSIONS 385 mm x 340 mm x 255 mm
WEIGHT 7.2 kg
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Brother MFC Laser DCP1623WEYJ 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *