SKU: PR00150 Kategori: , Brand:

Printer Brother MFC Laser DCPL2512DYJ1

159.99Share it:
  • Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje.
  • I pershtatshem per zyra dhe kancelari.
  • Shpejtesi printimi deri ne 30 faqe per minute.
  • Kapacitet deri ne 250 flete.
  • I pershtatshem per formate te ndryshme letre.
  • Printim bardh e zi.
  • Lidhja me fishe USB 2.0 dhe fishe LAN.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
BRAND Brother
STANDARD FUNCTIONS Copy, Print, Scan
PRINTER TYPE Laser
COLOR CAPABILITY Black and White
PRINT SPEED up to 30 ppm
DIMENSIONS 410 x 398.5 x 272 mm
WEIGHT 11.6 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer Brother MFC Laser DCPL2512DYJ1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *