SKU: PR00153 Kategori: Etiketë: Brand:

Printer Brother MFC LASER MFCB7715DW A4

Disponueshmëria: S’ka stok

429.99


 • Printoni deri në 34 faqe në minutë me më pak se 50 dB
 • Printim automatik me dy anë
 • Furnizues letre me 250 fletë
 • Furnizuesi automatik i dokumenteve me 50 fletë
 • Fisheku i tonerit me rendiment deri në 2000 faqe

S’ka stok


Share it:
 • Për shtëpinë dhe zyrën e vogël ku kërkohen funksione printimi, kopjimi dhe skanimi.
 • Printoni deri në 2000 faqe me printerin ekskluziv TonerBenefit MFC-B7715DW

Brother MFC-B7715DW është një produkt lazer monokrom që ofron printim, skanim, kopjim dhe faks A4. Ky model gjeneron deri në 34 faqe dokumente në minutë. Është i pajisur me një ushqyes letre me 250 fletë dhe një ADF me 50 fletë. Brother MFC-B7715DW punon në heshtje dhe shpejt – volumi i pajisjes gjatë funksionimit nuk i kalon 50 dB. Pajisja mbështet aplikacione të tilla si iPrint & Scan dhe Apple AirPrint. Ato gjithashtu mund të konfigurohen lirisht dhe të lidhen me valë. MFC-B7715DW është i pajtueshëm me tonerët TNB023 me një kapacitet deri në 2000 faqe me një çmim tërheqës, i cili siguron kosto të ulëta përdorimi dhe funksionim ditor.

Karakteristikat kryesore

 • Printoni deri në 34 faqe në minutë me më pak se 50 dB
 • Printim automatik me dy anë
 • Furnizues letre me 250 fletë
 • Furnizuesi automatik i dokumenteve me 50 fletë
 • Fisheku i tonerit me rendiment deri në 2000 faqe
 • E përputhshme me tonerin TN-B023
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Brother
Connectivity Technology Wireless
Printing Technology Laser
Special Feature Duplex Print
Colour Gray
Recommended Uses For Product Office
Model Name Toner Box
Printer Output Monochrome
Max Print speed Monochrome 34 ppm
Operating System Windows Vista, Windows XP, Windows 7
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Brother MFC LASER MFCB7715DW A4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *