SKU: PR00152 Kategori: Brand:

Printer Brother MFC Laser MFCL2712DNY

Disponueshmëria: S’ka stok

329.99


S’ka stok


Share it:
  • Brother MFP Laser printer, skaner fotokopje dhe fax të gjitha në një pajisje të vetme.
  • I përshtatshëm për zyra.
  • Mund t’a lidhni me internet.
  • Printon më tepër se 30 faqe në minutë.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
BRAND Brother
COLOR Black
MEMORY 64MB
PROCESSOR 600MHz
PRINTER TYPE Laser
SCANNER TYPE CIS
DUPLEX SCANNING No
Weight 14 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Brother MFC Laser MFCL2712DNY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *