SKU: PR00154 Kategori: , Brand:

Printer Brother MFC Laser MFCL5750DWI

499.99Share it:
  • Printoni, skanoni dhe fotokopjoni me efikasitet me printerin MFC-L5750DW.
  • Beni veprime te shpejta direkt nga printer me ekranin me prekje 12.3 cm.
  • Shpejtesi printimi deri ne 40 faqe per minute.
  • Mund te lidhet me WiFi ose fishe LAN. Printeri qe ju duhet per te rritur produktivitetin ne biznesin tuaj.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Brother
Connectivity Technology Wi-Fi, USB, Ethernet
Printing Technology Laser
Special Feature USB Host to print from scan to your USB flash memory card, 3.7" Color Touchscreen display, 50-page Auto-Document Feeder, Print from Scan to Cloud ServicesUSB Host to print from scan to your USB flash memory card, 3.7" Color Touchscreen display, 50-page Auto-Document Feeder, Print from Scan to Cloud Services
Color Black
Recommended Uses For Product Office, Home
Model Name MFC
Printer Output Monochrome
Maximum Print Speed (Color) 1
Max Printspeed Monochrome 42 ppm
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Brother MFC Laser MFCL5750DWI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *