SKU: P001268 Kategori: Brand:

Printer HP LaserJet MFP M140we

239.99


  • Printer lazeri më i vogël në botë në klasën e tij me HP+
  • Printoni, skanoni, kopjoni forma dhe dokumente bardh e zi me shpejtësi të madhe
  • Përfshin veçori të avancuara të HP+
  • Punon vetëm me toner HP, kërkon lidhje interneti
  • Printer me siguri dinamike

Shiko PDF
Share it:

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Functions Print, copy, scan
Print Speed - Black (normal) Up to 21 ppm
First page out (ready) black As fast as 8.3 sec
Resolution (black) Up to 600 x 600 dpi
Resolution technology HP FastRes 600
Monthly duty cycle Up to 8000 pages
Recommended monthly page volume 100 to 1000
Print Technology Laser
Display ICON LCD; LED
Number of print cartridges 1 (black)
Replacement cartridges HP 141A Black
Memory, standard 64 MB
Memory, maximum 16 MB Flash ROM; 64 MB DDR1; 32 KB NVRAM
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer HP LaserJet MFP M140we”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *