SKU: AC003224 Kategori: ,

PRO K Multi Noctua CPU-Kuehler NH-D15S | 1700, 1200, 11xx, 2066, 2011, AM4, AM5 170 W TDP

Disponueshmëria: S’ka stok

169.99


S’ka stok


Share it:
  • Dizajni më i avancuar me dy kulla me 6 tuba nxehtësie ofron performancë të shkëlqyer ftohjeje për sistemet me mbingarkesë ose pothuajse të heshtur
  • Versioni me pajtueshmëri të lartë të NH-D15 të vlerësuar me çmime; Dizajni asimetrik i ventilatorit të vetëm për pajtueshmërinë më të mirë me RAM dhe PCIe
  • Ventilator NF-A15 140 mm shumë i optimizuar me mbështetje PWM dhe përshtatës me zhurmë të ulët për kontroll automatik të shpejtësisë dhe funksionim jashtëzakonisht të qetë
  • Përfshin pastën termike NT-H1 të nivelit të lartë dhe sistemin e montimit SecuFirm2 për instalim të lehtë në Intel LGA1700 (familja LGA17xx) LGA1200, LGA115x, LGA2011, LGA2066 dhe AMD AM4 & AM5
  • Cilësia e njohur Noctua e mbështetur nga garancia 6-vjeçare e prodhuesit, zgjedhje luksoze për Intel Core i9, i7, i5, i3 (p.sh. 13900, 13700, 13600) dhe AMD Ryzen (p.sh. 7950X3D, 7900807D, 7900807D, 3D)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Noctua
Item Dimensions LxWxH 6.3 x 5.91 x 5.31 inches
Power Connector Type 4-Pin
Voltage 12 Volts
Cooling Method Air
Compatible Devices PC
Noise Level 24.6 dB
Material Copper (base and heat-pipes), aluminium (cooling fins), soldered joints & nickel plating
Maximum Rotational Speed 1500 RPM
Product Dimensions 6.3"L x 5.91"W x 5.31"H
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PRO K Multi Noctua CPU-Kuehler NH-D15S | 1700, 1200, 11xx, 2066, 2011, AM4, AM5 170 W TDP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *