SKU: AC002220 Kategori:

PSU 700W Inter-Tech Argus RGB-700W

84.99Share it:

Rishikimi II i furnizimit me energji Argus 700W RGB bën përshtypje me efektet e forta të dritës të 21 LED-ve RGB të ventilatorit të qetë, 140 mm, i cili mund të menaxhohet ose manualisht duke përdorur një buton ose nëpërmjet kontrollit të panelit kryesor 3-pin 5V RGB. Dritarja anësore e bërë nga pleksiglas, me logon e gdhendur Argus, nxjerr në pah edhe kompjuterin tuaj.
Argus RGB-700W II është zgjidhja perfekte për lojëra ose kompjuterë grafikë. Finitura e qëndrueshme e zezë dhe kabllot e gjata dhe fleksibël plotësojnë ofertën e shkëlqyer.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
CONNECTORS
Mainboard 20+4Pin 1x
4Pin / 4+4Pin / 8Pin 12V / 2x /
PCI-Express 6+2Pin 4x
PCI-Express 6Pin
IDE 4Pin (Molex) 3x
S-ATA 6x
Floppy 1x
Fan monitoring
PERFORMANCE DATA
AC Input 100/240V 47-63Hz
DC Output + 3.3V + 5V + 12V - 12V + 5VSB
RGB-700 II
Max. Current 20A 20A 58A 0.3A 2.5A
Max. Combined 100W 700W 3.6W 12.5W
Power 700w
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PSU 700W Inter-Tech Argus RGB-700W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *