SKU: AC002381 Kategori: Brand:

PSU 850W Seasonic B12 BC Series

Disponueshmëria: S’ka stok

129.99


  • Efikasitet i lartë, 80 PLUS Certified Bronze
  • Madhësia kompakte ATX [140 mm e thellë]
  • Kontroll i zgjuar dhe i heshtur i ventilatorit
  • Rregullimi i tensionit të ngushtë (12 V, 5 V, 3,3 V) [± 3 %]
  • Dalje e bollshme +12 V

S’ka stok


Share it:

Njësia e furnizimit me energji Seasonic B12 BC 850 Watt

Seria B12 BC është e disponueshme në faktorin standard ATX Form Factor dhe në vat që janë më të zakonshmet për një sistem PC. Seasonic B12 BC arrin standardin e bronzit 80 PLUS për të siguruar të paktën 82 %, 85 % dhe 82 % efikasitet të përdorimit të energjisë në ngarkesa operative 20 %, 50 % dhe 100 %, respektivisht.

Ky efikasitet, i kombinuar me Korrigjimin e Faktorit të Fuqisë Aktive, mundëson që furnizimet me energji të serisë B12 BC të pakësojnë humbjet e energjisë, gjë që përkthehet në kursime në kostot e kostove të energjisë për përdoruesit e saj.

Përveçse janë shumë efikase, njësitë B12 BC përdorin dizajnin e konvertuesit rezonant LLC dhe kontrollin kryesor të ventilatorit inteligjent dhe të heshtur (S2FC) në industri.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Seasonic
Product Dimensions ‎24 x 69 x 2.5 cm; 2 Kilograms
Bateritë ‎1 Lithium Ion batteries required.
Item model number ‎B12BC-850
Manufacturer Seasonic
Series ‎Silent Fan
Colour ‎80 PLUS Bronze
Form Factor ATX
Voltage 220
Wattage ‎850 watts
Are Batteries Included No
Lithium Battery Energy Content ‎2 Kilowatt Hours
Lithium Battery Packaging ‎Batteries packed with equipment
Lithium Battery Weight ‎2 Grams
Number Of Lithium Ion Cells 5
Number of Lithium Metal Cells 5
Item Weight ‎2 kg
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PSU 850W Seasonic B12 BC Series”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *