SKU: AC003099 Kategori: Brand:

Power Supplay PSU 850W Seasonic G12-GC

139.99Share it:

Njësia e furnizimit me energji Seasonic G12 GC 850 Watt
Seria G12 GC është e disponueshme në faktorin standard ATX Form Factor dhe në vat që janë më të zakonshmet për një sistem PC. Seria Seasonic G12 GC-Seria arrin standardin 80 PLUS Gold për të siguruar të paktën 87 %, 90 % dhe 87 % efikasitet të përdorimit të energjisë me ngarkesa operative 20 %, 50 % dhe 100 %, respektivisht.

Ky efikasitet, i kombinuar me Korrigjimin e Faktorit të Fuqisë Aktive, mundëson që furnizimet me energji të serisë G12 GC të pakësojnë humbjet e energjisë, gjë që përkthehet në kursime në kostot e kostove të energjisë për përdoruesit e saj.

Përveçse janë shumë efikase, njësitë G12 GC përdorin dizajnin e konvertuesit rezonant LLC dhe kontrollin kryesor të ventilatorit inteligjent dhe të heshtur (S2FC) në industri.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model name FUENTE DE ALIMENTACION ATX 850W SEASONIC G12 GC 850 80 GOLD NO MODULAR VENT 120 mm
Brand Seasonic
Compatible devices Cellphone
Connector type ATX
Output wattage 850
Form factor ATX
Wattage 850 watts
Cooling method Air
Item dimensions L x W x H 24 x 69 x 2.5 centimetres
Power supply design Full Modular

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Power Supplay PSU 850W Seasonic G12-GC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *