SKU: AC001956 Kategori: , Brand:

RAM Memory DDR5 4800 16GB Micron Crucial CL40 UDIMM

89.99Share it:
  • Shpejtësia e shfrytëzimit të ndezur deri në 5600 MHz – 1,5 herë më shpejt se DDR4
  • Lojë me shpejtësi më të larta të kuadrove dhe ekzekutoni softuer kërkues me gati 2 herë gjerësinë e brezit të DDR4
  • Fuqizoni sistemin tuaj për CPU-të me shumë bërthama të gjeneratës së ardhshme
  • Intel XMP 3.0 i aktivizuar për rikuperim të lehtë të performancës
  • Lloji ECC = Jo-ECC, Forma Factor = UDIMM, Numri i Pineve = 288-pin, Shpejtësia e PC = PC5-38400, Tensioni = 1.1V
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “RAM Memory DDR5 4800 16GB Micron Crucial CL40 UDIMM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *