SKU: AC002027 Kategori: Brand:

RAM Memory DDR4 SO 3200 8GB Crucial

34.99Shiko PDF
Share it:
  • RAM 3200 MHz mund të zvogëlohet në 2933 MHz ose 2666 MHz nëse specifikimi i sistemit mbështet vetëm 2933 MHz ose 2666 MHz
  • Përmirësoni reagimin e sistemit tuaj, ekzekutoni aplikacionet më shpejt dhe kryeni shumë detyra me lehtësi
  • Sigurimi i përputhshmërisë kur përdorni Skanerin e Sistemit Crucial ose Mjetin Këshilltar vendimtar
  • Cilësia dhe besueshmëria e mikronit mbështeten nga testimi i nivelit të lartë të komponentëve dhe moduleve dhe ekspertizë 42 vjeçare e kujtesës
  • Lloji ECC jo-ECC, faktori i formës SODIMM, numri i pineve 260-pin, shpejtësia e PC4-25600, tensioni 12V, renditja dhe konfigurimi 1Rx16, 1Rx8 ose 2Rx8

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Crucial
Computer memory size 8 GB
Memory speed 3200 MHz
Compatible devices Laptop
Special feature Registered Memory
Column address strobe latency CL22
Form factor SO-DIMM
Colour Green One
Data transfer rate 3200 MHz
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RAM Memory DDR4 SO 3200 8GB Crucial”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *