SKU: G001022 Kategori: , Brand:

Ram Memory DDR4 3200 16GB CRUCIAL

39.99Shiko PDF
Share it:
  • Optimizuar p?r procesor?t dhe platformat e gjenerat?s s? ardhshme.
  • Rritni shpejt?sin? deri n? 3200 MT/s me shpejt?si m? t? shpejta t? t? dh?nave q? pritet t? b?hen t? disponueshme nd?rsa teknologjia DDR4 maturohet.
  • Rrit gjer?sin? e brezit deri n? 30%.
  • Ulni konsumin e energjis? deri n? 40% dhe zgjasni jet?n e bateris?.
  • Shkalla m? t? shpejta t? aksesit t? shp?rthimit p?r t? p?rmir?suar performanc?n e t? dh?nave vijuese.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Crucial
computer memory size 16 GB
RAM memory technology DDR4
memory speed 3200MHz
Compatible devices Laptop, PC
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ram Memory DDR4 3200 16GB CRUCIAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *