SKU: G001002 Kategori: , Brand:

RAMDDR4 3200 16GB Crucial

89.99Share it:

Lejoni akses të përshtatshëm dhe të shpejtë në informacionin e ruajtur që kompjuteri juaj po përdor në mënyrë aktive për efikasitet maksimal
Shpejtësia deri në 3200 MHz me vonesë CL22 për performancë të qetë të kompjuterit
Kapaciteti SoDIMM 16 GB është i mjaftueshëm për të ekzekutuar të gjitha programet e uritur në memorie në të njëjtën kohë
Ndërfaqja DDR4-3200/PC4-25600 sinkronizon sinjalet elektrike dhe të orës për një shpejtësi efikase të transferimit të të dhënave
1 x 16 GB module për akses të shpejtë dhe rikuperim të të dhënave dhe informacionit për të siguruar përdorshmëri maksimale
Kunjat me 260 kunja për performancë optimale dhe besueshmëri maksimale
CL22 latente CAS për qasje më të shpejtë në vendndodhjen e kërkuar në një mënyrë efikase në kohë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Crucial
Series Crucial Memory
Computer memory size 16GB
RAM memory technology DDR4
Memory Speed 3200MHz
Voltage ‎1.2 Volts
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “RAMDDR4 3200 16GB Crucial”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *