SKU: AC001233 Kategori: , Brand:

RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2 x 8 GB)

69.99Share it:
  • Seria AEGIS, e përputhshme për AMD Ryzen 2 dhe më të reja; Intel Z170 dhe më të reja.
  • Kompleti 16 GB që përmban 2 module x 8 GB, DDR4-3200, 288-Pin, CAS Latency CL16 (16-18-18-38) në 1,35 V
  • Marka: G.SKILL, Seria: AEGIS, Modeli: F4-3200C16D-16GIS
  • Kapaciteti: 16 GB (2×8 GB), ECC: Jo, Kompleti i dy kanaleve, Përdorimi i rekomanduar: Me performancë të lartë ose memorie lojrash
  • Mbështetja e profilit XMP për të arritur deri në shpejtësinë e vlerësuar të mbiclock-ut, ose për të ekzekutuar me shpejtësinë e paracaktuar të profilit JEDEC
  • Frekuenca dhe stabiliteti i vlerësuar XMP varet nga aftësia MB dhe CPU
  • Kontrolloni G.Skill QVL ose konfiguruesin RAM në faqen e internetit të G.Skill për pllaka amë të vërtetuara
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand G.Skill Computer
Memory Size 16 GB RAM
Memory Technology DDR4
Memory Speed 3200 MT/s
Compatible Devices Desktop

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “RAMDDR4 3200 16GB (kit) G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS (2 x 8 GB)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *