SKU: AC002321 Kategori: , Brand:

RAMDDR4 3600 16GB CORSAIR Vengeance LPX (2 x 8 GB)

Disponueshmëria: S’ka stok

79.99


S’ka stok


Share it:
  • Çipat e memories të renditura me dorë sigurojnë performancë të lartë me hapësirën e madhe të mbingarkesës së kokës.
  • Vengeance LPX është optimizuar për përputhshmëri të gjerë me motherboard-et më të fundit Intel dhe AMD DDR4.
  • Një lartësi e profilit të ulët prej vetëm 34 mm siguron që hakmarrja LPX të përshtatet edhe në shumicën e ndërtimeve me faktor të vogël.
  • Një shpërndarës i ngurtë i nxehtësisë prej alumini shpërndan në mënyrë efikase nxehtësinë nga secili modul në mënyrë që ato të funksionojnë vazhdimisht me shpejtësi të lartë të orës.
  • Mbështet Intel XMP 2.0 për instalim dhe konfigurim të thjeshtë me një cilësim.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Corsair
Computer Memory Size 16 GB RAM
Memory Technology DDR4
Memory Speed 3000 MHz
Compatible Devices Intel 100 Series,Intel 200 Series,Intel 300 Series,Intel 400 Series,Intel 500 Series,Intel 600 Series,Intel X299Intel 100 Series,Intel 200 Series,Intel 300 Series,Intel 400 Series,Intel 500 Series,Intel 600 Series,Intel X299
Capacity 16 GB
Item Dimensions 6.74 x 3.55 x 0.61 inches
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “RAMDDR4 3600 16GB CORSAIR Vengeance LPX (2 x 8 GB)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *