SKU: AC003286 Kategori: , Brand:

RAMDDR5 5200 32GB Kingston CL40 2x16GB Kit FURY BeastBlck

Disponueshmëria: S’ka stok

149.99


S’ka stok


Share it:
  • Stabilitet i përmirësuar për mbingarkesë
  • Rritja e efikasitetit
  • Intel XMP 3.0-Gati dhe i certifikuar
  • Plug N Play me 5200MT/s
  • Dizajni i shpërndarësit të nxehtësisë me profil të ulët
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Kingston Technology
Computer Memory Size 32 GB
RAM Memory Technology DDR5
Memory Speed 5200 MHz
Compatible Devices Desktop

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RAMDDR5 5200 32GB Kingston CL40 2x16GB Kit FURY BeastBlck”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *