SKU: AC003288 Kategori: , Brand:

RAMDDR5 6000 32GB Kingston CL40 (2x16GB Kit) FURY Beast Black

199.99Share it:
  • Stabilitet i përmirësuar për mbingarkesë
  • Rritja e efikasitetit
  • Intel XMP 3.0-Gati dhe i certifikuar
  • Plug N Play në 4800 MHz
  • Dizajni i shpërndarësit të nxehtësisë me profil të ulët
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Kingston Technology
Computer Memory Size 32 GB
RAM Memory Technology DDR5
Memory Speed 6000 MHz
Compatible Devices Desktop
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RAMDDR5 6000 32GB Kingston CL40 (2x16GB Kit) FURY Beast Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *