SKU: AC001317 Kategori: Brand:

Razer Goliathus Mouse pad 44cm x 35cm

Disponueshmëria: S’ka stok

6.99


S’ka stok


Share it:
  • G?rshetim i holl? dhe i tendosur p?r l?vizje t? shpejta t? miut
  • Synimi dhe gjurmimi i sakt? me pixel
  • Optimizuar p?r t? gjitha ndjeshm?rit? dhe sensor?t e miut
  • Dizajn shum? i l?vizsh?m i bazuar n? p?lhur?
  • Korniz? e qepur kund?r f?rkimit
  • Baza e gom?s kund?r rr?shqitjes
  • Madhesia 44 CM X 35 CM
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Razer Goliathus Mouse pad 44cm x 35cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *