SKU: N/A Kategori: Brand:

Remax Royalty cable RC-056i

7.99Share it:

Kablloja USB e të dhënave Remax Royal Lightning është bërë me standardin më të lartë të materialit.

Susta speciale inox e kabllit duke përdorur majë dizajni ergonomik që nuk thyhet lehtë.

Përkulur në mënyrë perfekte dhe kursim hapësire.

Specifikim:

Emri i markës: Remax

Numri i modelit: RC-056i (Për rrufe)

Stili: Kablloja e të dhënave Royalty

Ngjyra: E zezë, e argjendtë, e artë

Gjatësia: 1000 mm (1 metër)

Energjia elektrike: 2.1A (Max)

Materiali i telit: Pranvera e mbështjellë / Aliazh zinku / TPE miqësore me mjedisin

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Remax Royalty cable RC-056i”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *