SKU: P001027 Kategori: Brand:

Printer Ricoh SP 330SN A4 MFP PRINTER B/W

Disponueshmëria: S’ka stok

319.99


S’ka stok


Shiko PDF
Share it:

SP330SN ka një gjurmë kompakte që e bën atë ideal për hapësira më të vogla, të tilla si një desktop ose në banak. Kjo pajisje e qëndrueshme është e thjeshtë për t’u instaluar dhe përdorur. Plus, me funksionet e tij të skanimit dhe kopjimit, ju mund t’i dixhitalizoni dhe ndani dokumentet me lehtësi. Kutia efikase “Gjitha-në-Një” është e lehtë për t’u zëvendësuar dhe ju keni një dalje të qartë A4 prej 32 faqesh në minutë. Sistemet operative Windows, Mac dhe Linux mbështeten të gjitha dhe WiFi opsional (2,4 GHz/5 GHz) është i disponueshëm.

  • Furnizuesi automatik i dokumenteve me 35 fletë mundëson dërgimin e shpejtë të faksit me shumë faqe, zvarritjen dhe skanimin
  • Gjurma kompakte kursen hapësirën e vlefshme të zyrës
  • Një ekran miqësor me 4 linja për përdoruesit
  • Mbështet printimin me ajër, printimin në renë kompjuterike të Google nëpërmjet pajisjeve celulare
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Ricoh SP 330SN A4 MFP PRINTER B/W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *