SKU: AC002845 Kategori: , Brand:

Router n301-300mbps 2X5 dbi

24.99Share it:

Ruteri N301 Wireless N300 Easy Setup është projektuar për t’u konfiguruar më lehtë për përdoruesit shtëpiak. Ai përputhet me IEEE802.11n, jep shpejtësi me valë deri në 300 Mbps, duke e bërë atë të përsosur për aktivitetet e përditshme në ueb, si e-mail, biseda, transmetim video, lojëra në internet dhe më shumë. N301 mund të funksionojë gjithashtu si një ruter klienti për të lidhur rrjetin ISP me valë ose për të lidhur AP për të ndarë internetin në çdo cep, duke eliminuar pikën e vdekur.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Wireless Standards IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Frequency Range 2.4GHz
Transmission Rate Up to 300Mbps
Security WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2, Wireless MAC Filtering
Antenna 2x5dBi fixed omni-directional antennas
Ports 1x 10/100Mbps WAN port, 3x 10/100Mbps LAN ports
Dimensions 127.4mm x 90.5mm x 26mm (L x W x H)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Router n301-300mbps 2X5 dbi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *