SKU: M001252 Kategori: Brand:

Monitor Samsung CF390 27 inch Curved

249.99Shiko PDF
Share it:

Përvoja kryesisht thellësisht zhytëse Zbuloni një përvojë të vërtet gjithëpërfshirëse me Monitorin e lakuar Samsung CF390. Duke u mbështjellë rreth fushës tuaj të shikimit, ekrani 1800R — me rrezen e tij të harkut 1800 mm për lakim më të madh — krijon një fushë më të gjerë shikimi, rrit perceptimin e thellësisë dhe minimizon shpërqendrimet periferike për t’ju tërhequr më thellë në përmbajtjen tuaj.

Pra, nëse është një film në internet, një shfaqje televizive e preferuar ose një lojë me puls, kurba më e thellë e ekranit të Samsung do t’ju zhytë plotësisht në të gjithë përmbajtjen tuaj multimediale.
Përvoja kryesisht thellësisht zhytëse

Rritja e rehatisë së shikimit Lakimi më i thellë i ekranit 1800R lejon që sytë tuaj të gjurmojnë pa mundim nëpër ekran, pa pasur nevojë të ndryshoni fokusin. Modaliteti i kursimit të syve zvogëlon emetimet e dritës blu – të cilat stimulojnë retinën më shumë se gjatësitë e tjera të valëve të ngjyrave dhe reduktojnë lodhjen e syve për të ofruar një përvojë më të rehatshme shikimi.
Për më tepër, teknologjia Flicker Free e Samsung minimizon dridhjet shpërqendruese të ekranit për t’ju lejuar të punoni dhe të luani për një periudhë më të gjatë kohore dhe me rehati më të madhe.

Rritja e rehatisë së shikimit

Cilësi superiore imazhi me teknologjinë e përparuar të ekranit të Samsung CF390 ka raportin më të mirë të kontrastit 3000:1 në klasë për të siguruar shikueshmëri të qartë në skenat më të errëta dhe më të ndritshme.
Gjithashtu, teknologjia e ekranit të lakuar të Samsung minimizon rrjedhjen e dritës nga skajet e ekranit për të siguruar të zeza më uniforme në të gjithë zonën e shikimit.

Cilësi superiore imazhi me teknologjinë e përparuar të ekranit të Samsung
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   ‎ CF390
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum   1920 x 1080 Pixels
Brand SAMSUNG
Special Feature Blue Light Filter, Wall Mountable, Tilt Adjustment, Flicker-Free
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type VA
Item Weight 4.39 KG
Item Dimensions LxWxH 9.8 x 24.5 x 18.2 inches
Ports HDMI, VGA
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

CF390

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Samsung CF390 27 inch Curved”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *