SKU: N/A Kategori: , Brand:

Samsung Galaxy S24 / 8GB/ 256GB / 6.2 inch / Onyx Black

929.99Share it:

Galaxy AI is here

Mirë se vini në epokën e celularëve me AI.
Me Galaxy S24 | S24+ në duart tuaja mund të shkyçni nivele tërësisht të reja të krijimtarisë, produktivitetit dhe të mundësive, duke filluar me pajisjen më të rëndësishme në jetën tuaj. Smartfonin tuaj.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Galaxy AI
Circle to Search
Live Translate
Note Assist
Photo Assist
EKRANI
Dimensioni i ekranit kryesor 6,2”
Rezolucioni 2340 x 1080 FHD+ Dynamic AMOLED 2X
Ndriçimi maksimal 2600 nit
Shpejtësia e rifreskimit përshtatës 1~120 Hz
Pesha dhe madhësia
Pesha 167g
I shpalosur 147,0 x 70,6 x 7,6
Hapësira ruajtëse
Hapësira ruajtëse 256 GB
Memoria 8 GB
Kamera
Kamera e përparme 12,0 MP
Kamera Wide-angle 50,0 MP
Telefoto 10,0 MP
Kamera Ultra Wide 12,0 MP
Zmadhimi Zmadhim optik 3x, zmadhim i cilësisë optike 2x, zmadhim dixhital deri në 30x
Veçoritë e kamerës 50 MP, sistemi Dual Tele Zoom, Nightography (selfie, video), Super HDR (foto, video, galeria), Modifikimi gjenerues, Sugjerimi i modifikimit
Bateria
Kapaciteti 4000 mAh
100 mAh më i madh se modeli i mëparshëm
Deri në 78 orë luajtje audioje
Deri në 29 orë luajtje videosh
CPU
Deca-Core Exynos 2400 për Galaxy
Kohëzgjatja
Kornizë me mburojë alumini Alumin i cilësisë më të lartë me peshë të lehtë
Corning Gorilla Glass Victus 2
IP68
Lidhshmëria
5G
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Samsung Galaxy S24 / 8GB/ 256GB / 6.2 inch / Onyx Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *