SKU: M001349 Kategori: , Brand:

SAMSUNG LED TV 50 inch UE50AU7022 SMART

399.99Share it:

The painting on the right compared to the conventional on the left shows a wider range of color production due to PurColor technology.

Ndieni nuancat e ngjyrave si në jetë reale ashtu siç duhet, në 4K të fuqishme

Crystal Processor 4K

Upscaling i fuqishëm 4K siguron që të arrini rezolucion deri në 4K për përmbajtjen që ju pëlqen. Gjithashtu do të përjetoni më shumë shprehje ngjyrash si në jetë reale falë teknologjisë së sofistikuar të përcaktimit të ngjyrave.

Ndieni nuancat e ngjyrave si në jetë reale ashtu siç duhet, në 4K të fuqishme

Lëvizje e lehtë për një figurë të qartë

Motion Xcelerator

Përjetoni figurë të qartë dhe performancë sepse ajo e llogarit automatikisht dhe kompenson kornizat për burimet e përmbajtjes.

Lëvizje e lehtë për një figurë të qartë

Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD

Rezolucioni 4K

4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në skenë.

Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD

Shikoni errësirën dhe dritën në çdo skenë

HDR

High Dynamic Range rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj, në mënyrë që të mund të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe të gjitha detajet vizuale, edhe në skenat më të errëta.

* Përvoja e shikimit mund të variojë sipas llojeve të përmbajtjes dhe formatit.

Shikoni errësirën dhe dritën në çdo skenë

TV dhe soundbar-i të orkestruar në harmoni të përsosur

Q-Symphony

Rrethoni veten me tingullin nga televizori dhe soundbar-in të orkestruar në harmoni. Q-Symphony lejon në mënyrë unike altoparlantët e televizorit dhe soundbar-it të funksionojnë njëkohësisht për efekt më të mirë rrethues pa vendosur në heshtje altoparlantët e televizorit.

Televizori dhe soundbar-i të orkestruar në harmoni të përsosur

Më shumë ekran, më pak kornizë

3-Dizajn pa kornizë

Një dizajn elegant që ju tërheq në imazhin më të pastër. Krijuar me një stil minimalist të lehtë nga çdo kënd dhe një dizajn të pakufishëm që përcakton standarde të reja.3-Bezeless Design of AU7000 can be seen on top of artistic angle of tunnel interior.

Punoni dhe mësoni nga shtëpia

PC on TV

Shijoni çdo mundësi të asaj që mund të bëni. Aksesoni me lehtësi kompjuterin, laptopin dhe celularin pa ndërprerje në televizor.

* Lidhja në distancë me PC mbështetet vetëm për Windows 10 Professional ose më vonë dhe Mac OS 10.5 ose më të ri. * Lidhja e smartfonit me Samsung Dex kërkon një pajisje të përputhshme celulare. * Disponueshmëria e shërbimeve mund të ndryshojë pa njoftim paraprak. * Kërkohet lidhja e internetit në televizor dhe PC.

In a living room home office, A TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Lloji i produktit LED
Seria 7
Madhësia e ekranit 50" inch
Rezolucioni 3,840 x 2,160
Motori i figurës Crystal Processor 4K
Një miliardë ngjyra
PQI (Indeksi i cilësisë së figurës) 2000
HDR (Sfera e lartë dinamike) HDR
HDR 10+Suport
HLG (Hybrid Log Gamma)
KontrastiMega Contrast
Ngjyra Pur Color
Micro Dimming UHD Dimming
Përforcuesi i kontrastit
Regjimi i filmit
Mbështetja e regjimit natyral
Modaliteti filmmaker (FMM)
Dolby Digital Plus
Tingull përshtatës Adaptive Sound
Dalja e tingullit (RMS)20W
Lloji i altoparlantit 2CH
HDMI 3
USB 1
Ethernet (LAN) 1
Dalja audio dixhitale (Optike) 1
Foleja CI 1
HDMI A / Kthe K. Mbështetja
eARC
Ndërrimi i shpejtë HDMI
Wi-Fi (WiFi5)
Bluetooth (BT4.2)
Anynet+ (HDMI-CEC)
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SAMSUNG LED TV 50 inch UE50AU7022 SMART”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *