SKU: N/A Kategori: Brand:

SAMSUNG LED TV 65 inch UE65AU7172UXXH SMART

719.99Share it:

Hapni përvojën tuaj smart 4K

AU7000 displays intricately blended color graphics which demonstrate vivid crystal color.

Ngjyra të sintonizuara për figurë të gjallë, si në jetë reale

PurColor e bën shikimin e filmave të ndiheni sikur të jeni atje. Ajo i jep mundësinë televizorit që të shprehë një gamë të madhe ngjyrash për performancë optimale figure, dhe një përvojë tërheqëse shikimi.

The painting on the right compared to the conventional on the left shows a wider range of color production due to PurColor technology.

Ndieni nuancat e ngjyrave si në jetë reale ashtu siç duhet, në 4K të fuqishme

Crystal Processor 4K

Upscaling i fuqishëm 4K siguron që të arrini rezolucion deri në 4K për përmbajtjen që ju pëlqen. Gjithashtu do të përjetoni më shumë shprehje ngjyrash si në jetë reale falë teknologjisë së sofistikuar të përcaktimit të ngjyrave.

Ndieni nuancat e ngjyrave si në jetë reale ashtu siç duhet, në 4K të fuqishme

Lëvizje e lehtë për një figurë të qartë

Motion Xcelerator

Përjetoni figurë të qartë dhe performancë sepse ajo e llogarit automatikisht dhe kompenson kornizat për burimet e përmbajtjes.

Lëvizje e lehtë për një figurë të qartë

Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD

Rezolucioni 4K

4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në skenë.

Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD

Shikoni errësirën dhe dritën në çdo skenë

HDR

High Dynamic Range rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj, në mënyrë që të mund të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe të gjitha detajet vizuale, edhe në skenat më të errëta.

* Përvoja e shikimit mund të variojë sipas llojeve të përmbajtjes dhe formatit.

Shikoni errësirën dhe dritën në çdo skenë

Televizori dhe soundbar-i të orkestruar në harmoni të përsosur

Q-Symphony

Rrethoni veten me tingullin nga televizori dhe soundbar-in të orkestruar në harmoni. Q-Symphony lejon në mënyrë unike altoparlantët e televizorit dhe soundbar-it të funksionojnë njëkohësisht për efekt më të mirë rrethues pa vendosur në heshtje altoparlantët e televizorit.

Televizori dhe soundbar-i të orkestruar në harmoni të përsosur

Më shumë ekran, më pak kornizë

3-Dizajn pa kornizë

Një dizajn elegant që ju tërheq në imazhin më të pastër. Krijuar me një stil minimalist të lehtë nga çdo kënd dhe një dizajn të pakufishëm që përcakton standarde të reja.

3-Bezeless Design of AU7000 can be seen on top of artistic angle of tunnel interior.

Eliminoni rrëmujën

Zgjidhje e pastër për kabllot

Mbajini kabllot tuaja të rregullta dhe fshihini ato, duke reduktuar rrëmujën dhe duke mbajtur një look të pastër për televizorin tuaj.

* Produkti aktual mund të ndryshojë nga imazhi i shfaqur.

A close-up view of AU7000 on stand shows less viewing distraction from cables due to its Clean Cable Solution

Punoni dhe mësoni nga shtëpia

PC on TV

Shijoni çdo mundësi të asaj që mund të bëni. Aksesoni me lehtësi kompjuterin, laptopin dhe celularin pa ndërprerje në televizor.

Lidhja në distancë me PC mbështetet vetëm për Windows 10 Professional ose më vonë dhe Mac OS 10.5 ose më të ri. * Lidhja e smartfonit me Samsung Dex kërkon një pajisje të përputhshme celulare. * Disponueshmëria e shërbimeve mund të ndryshojë pa njoftim paraprak. * Kërkohet lidhja e internetit në televizor dhe PC.

In a living room home office, A TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.

Thjesht prekni për t’u lidhur

Pasqyrimi i filmave ose muzikës nga celulari në televizor është i thjeshtë si një trokitje. Kur trokisni televizorin me celularin, televizori e dallon trokitjen dhe pasqyrohet automatikisht. Kështu që është e shpejtë dhe e lehtë të kaloni në televizor dhe të vazhdoni të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar.

është i disponueshëm në pajisjet Samsung Galaxy me Android OS 8.1 e lart.

A user taps their smartphone against their AU7000 TV to mirror their ballerina contents to a bigger screen for more comfort.
Kalojeni kohën duke parë, jo duke kërkuar

 

  • Shërbimet e përmbajtjes mund të variojnë sipas rajoneve dhe janë subjekt ndryshimi pa dhënë njoftim paraprak.
  • Rezolucioni 3,840 x 2,160
  • HDR (Sfera e lartë dinamike) HDR
  • Lloji i produktit  LED
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SAMSUNG LED TV 65 inch UE65AU7172UXXH SMART”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *