SKU: M001309 Kategori: Brand:

SAMSUNG LED TV 75 inch UE75AU7172UXXH SMART

1.049.99Share it:

Hapni p?rvoj?n tuaj smart 4K

AU7000 displays intricately blended color graphics which demonstrate vivid crystal color.

Ngjyra t? sintonizuara p?r figur? t? gjall?, si n? jet? reale

PurColor e b?n shikimin e filmave t? ndiheni sikur t? jeni atje. Ajo i jep mund?sin? televizorit q? t? shpreh? nj? gam? t? madhe ngjyrash p?r performanc? optimale figure, dhe nj? p?rvoj? t?rheq?se shikimi.

The painting on the right compared to the conventional on the left shows a wider range of color production due to PurColor technology.

Ndieni nuancat e ngjyrave si n? jet? reale ashtu si? duhet, n? 4K t? fuqishme

Crystal Processor 4K

Upscaling i fuqish?m 4K siguron q? t? arrini rezolucion deri n? 4K p?r p?rmbajtjen q? ju p?lqen. Gjithashtu do t? p?rjetoni m? shum? shprehje ngjyrash si n? jet? reale fal? teknologjis? s? sofistikuar t? p?rcaktimit t? ngjyrave.

Ndieni nuancat e ngjyrave si n? jet? reale ashtu si? duhet, n? 4K t? fuqishme

L?vizje e leht? p?r nj? figur? t? qart?

Motion Xcelerator

P?rjetoni figur? t? qart? dhe performanc? sepse ajo e llogarit automatikisht dhe kompenson kornizat p?r burimet e p?rmbajtjes.

L?vizje e leht? p?r nj? figur? t? qart?

Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD

Rezolucioni 4K

4K UHD TV shkon p?rtej FHD s? rregullt me 4x m? shum? piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe t? mprehta q? meritojn?. Tani mund t? shikoni edhe detajet m? t? vogla n? sken?.

Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD

Shikoni err?sir?n dhe drit?n n? ?do sken?

HDR

High Dynamic Range rrit gam?n e niveleve t? drit?s n? televizorin tuaj, n? m?nyr? q? t? mund t? shijoni nj? gam? t? madhe ngjyrash dhe t? gjitha detajet vizuale, edhe n? skenat m? t? err?ta.

* P?rvoja e shikimit mund t? varioj? sipas llojeve t? p?rmbajtjes dhe formatit.

Shikoni err?sir?n dhe drit?n n? ?do sken?

Televizori dhe soundbar-i t? orkestruar n? harmoni t? p?rsosur

Q-Symphony

Rrethoni veten me tingullin nga televizori dhe soundbar-in t? orkestruar n? harmoni. Q-Symphony lejon n? m?nyr? unike altoparlant?t e televizorit dhe soundbar-it t? funksionojn? nj?koh?sisht p?r efekt m? t? mir? rrethues pa vendosur n? heshtje altoparlant?t e televizorit.

Televizori dhe soundbar-i t? orkestruar n? harmoni t? p?rsosur

M? shum? ekran, m? pak korniz?

3-Dizajn pa korniz?

Nj? dizajn elegant q? ju t?rheq n? imazhin m? t? past?r. Krijuar me nj? stil minimalist t? leht? nga ?do k?nd dhe nj? dizajn t? pakufish?m q? p?rcakton standarde t? reja.

3-Bezeless Design of AU7000 can be seen on top of artistic angle of tunnel interior.

Eliminoni rr?muj?n

Zgjidhje e past?r p?r kabllot

Mbajini kabllot tuaja t? rregullta dhe fshihini ato, duke reduktuar rr?muj?n dhe duke mbajtur nj? look t? past?r p?r televizorin tuaj.

* Produkti aktual mund t? ndryshoj? nga imazhi i shfaqur.

A close-up view of AU7000 on stand shows less viewing distraction from cables due to its Clean Cable Solution

Punoni dhe m?soni nga sht?pia

PC on TV

Shijoni ?do mund?si t? asaj q? mund t? b?ni. Aksesoni me leht?si kompjuterin, laptopin dhe celularin pa nd?rprerje n? televizor.

Lidhja n? distanc? me PC mb?shtetet vet?m p?r Windows 10 Professional ose m? von? dhe Mac OS 10.5 ose m? t? ri. * Lidhja e smartfonit me Samsung Dex k?rkon nj? pajisje t? p?rputhshme celulare. * Disponueshm?ria e sh?rbimeve mund t? ndryshoj? pa njoftim paraprak. * K?rkohet lidhja e internetit n? televizor dhe PC.

In a living room home office, A TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.

Thjesht prekni p?r t?u lidhur

Pasqyrimi i filmave ose muzik?s nga celulari n? televizor ?sht? i thjesht? si nj? trokitje. Kur trokisni televizorin me celularin, televizori e dallon trokitjen dhe pasqyrohet automatikisht. K?shtu q? ?sht? e shpejt? dhe e leht? t? kaloni n? televizor dhe t? vazhdoni t? shijoni p?rmbajtjen tuaj t? preferuar.

?sht? i disponuesh?m n? pajisjet Samsung Galaxy me Android OS 8.1 e lart.

A user taps their smartphone against their AU7000 TV to mirror their ballerina contents to a bigger screen for more comfort.
Kalojeni koh?n duke par?, jo duke k?rkuar

 

  • Sh?rbimet e p?rmbajtjes mund t? variojn? sipas rajoneve dhe jan? subjekt ndryshimi pa dh?n? njoftim paraprak.
  • Rezolucioni 3,840 x 2,160
  • HDR (Sfera e lart? dinamike) HDR
  • Lloji i produktit? LED
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SAMSUNG LED TV 75 inch UE75AU7172UXXH SMART”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *