SKU: AC001762 Kategori:

Sandberg USB-c to USB 3.0 converter

11.99Shiko PDF
Share it:
  • Hyrja: 1 x USB-C? USB 3.1 Gen. 1, USB 3.0, USB 2.0 dhe USB 1.1)
  • Dalja: 1 x USB 3.0 A
  • Gjat?sia e kabllit: 10 cm
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sandberg USB-c to USB 3.0 converter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *