SKU: 121770 Kategori: Brand:

Shpërndares sinjali 4k-HDMI 3×1 me telekomand, Hama

26.99Share it:

Për ndërrimin manual dhe automatik të sinjaleve dixhitale video dhe audio në pajisjet AV (HDTV)
Për lidhjen e deri në 3 pajisje riprodhimi HDMI™ (p.sh. luajtësi Blu-ray, DVD player, marrës TV, kompjuter, tablet PC, Playstation, Xbox) me një pajisje HDMI™ si TV, monitor, projektor
Me telekomandë për ndërrim të përshtatshëm ndërmjet pajisjeve të lidhura
Mbështet rezolucionet e mëposhtme: 1080p/1080i/720p/576p/576i/480p/[email protected]/60 Hz
Mbështet formatet e mëposhtme të videos: video 12-bit full HD, video 3D dhe video ultra HD [email protected]/60 Hz

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shpërndares sinjali 4k-HDMI 3×1 me telekomand, Hama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *