SKU: AC002514 Kategori: , Brand:

Skuter Elektrik MS ENERGY e-romobil e20 dark grey

589.99


  • Gama: 60-70 km
  • Shpejtësia: 25 km/h
  • Bateria: 48V/17.5Ah
  • Motori: 500 vat
  • Kapaciteti maksimal i ngarkeses:: 120 kg
  • Pesha: 21 kg

Shiko PDF
Share it:

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Fuqi e bateris 500 W
Shpejtësia maksimale 25 km/h
Distanca 60-70 km
Kapaciteti i baterisë 17,500 mAh
Ndërtim i palosshëm dhe i qëndrueshëm
Kapaciteti maksimal i ngarkesës 120 kg
Pesha e Trotinetit 20 kg
Ekran LCD
2 mënyra drejtimi
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skuter Elektrik MS ENERGY e-romobil e20 dark grey”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *