SKU: AC002504 Kategori: Brand:

Sony Playstation 5 DualSense PS5 Controller White

104.99Share it:

Rreth këtij artikulli:

Jepni në jetë botët e lojërave – a) ndjeni veprimet tuaja në lojë dhe Mjedisin të simuluar përmes reagimit haptik2, b) përjetoni forcë dhe tension të ndryshëm në majë të gishtave me shkasat adaptues2
Bisedoni në internet përmes mikrofonit të integruar3, lidhni një kufje direkt përmes folesë 3,5 mm, aktivizoni dhe çaktivizoni regjistrimin e zërit duke përdorur butonin e dedikuar të heshtjes, regjistroni dhe transmetoni momentet tuaja epike të lojërave
Shijoni një dizajn të rehatshëm, të evoluar me një plan urbanistik dhe shkopinj të përmirësuar, ndërveproni në mënyrë intuitive me lojëra të zgjedhura duke përdorur sensorin e integruar të lëvizjes
Dëgjo efekte zanore me besueshmëri më të lartë1 përmes altoparlantit të integruar në lojërat e mbështetura

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sony Playstation 5 DualSense PS5 Controller White”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *