SKU: AC003177 Kategori: , Brand:

Speaker MS ECHO C300

14.99Share it:

Me altoparlantët e lojërave MS ECHO C300, përjetoni cilësi të lartë zëri gjatë betejave virtuale dhe kënaquni me magjinë e lojërave. Ndriçimi tërheqës RGB do të pasurojë më tej këndin tuaj të lojërave me shtatë ngjyra dhe efekte ylberi. Çdo altoparlant jep 3 W fuqi dhe vjen me një kontroll të volumit.

Altoparlantët e lojërave MS ECHO C300, fuqia 2x 3W, Ndërfaqja: audio AUX 3,5 mm, USB (furnizimi me energji elektrike), drita RGB: ndriçim në 7 ngjyra me efekte ylberi, Impedance: 4Ω, Gama e frekuencave: 150Hz – 20KHz, USB dhe kabllo audio : afërsisht 1.1 m, përmasat: 72 x 75 x 120 mm

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Power satellites RMS [W] 3
Connection type 3.5 mm input, USB
Controls Loudness
Total mass 380 g
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Speaker MS ECHO C300”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *