SKU: AC003178 Kategori: , Brand:

Speaker MS ECHO C500

14.99Share it:

Altoparlantët e lojërave MS ECHO C500 me ndriçimin tërheqës RGB do të ndriçojnë këndin tuaj të lojërave me shtatë ngjyra të ndryshme. Çdo altoparlant jep 3 W fuqi dhe vjen me një kontroll të volumit. Këta altoparlantë vijnë në të zezë dhe do të përshtaten lehtësisht me pjesën tjetër të pajisjes suaj të lojrave. Lëreni çdo moment të lojës tuaj të shoqërohet me zë me cilësi të lartë.


Altoparlantët e lojrave MS ECHO C500, altoparlantët e lojrave MS ECHO C500, Fuqia: 3W x 2, Gama e frekuencave: 130Hz – 20KHz, Impedanca: 4Ω Ndërfaqja: 3,5 mm audio AUX, USB (furnizimi me energji elektrike), ndriçimi në 7 ngjyra me efekte USB dhe ylberi kabllo audio: afërsisht 1.2 m, dimensionet 82 x 102 x 180 mm

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Power satellites RMS [W] 3
Connection type 3.5 mm input, USB
Controls Loudness
Total mass 750 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Speaker MS ECHO C500”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *