SKU: AC003285 Kategori: , Brand:

SSD 2.5″ 2TB Samsung 870 EVO retail

Disponueshmëria: S’ka stok

229.99


S’ka stok


Share it:
  • SSD ALL-STAR: 870 EVO i fundit ka performancë, besueshmëri dhe përputhshmëri të padiskutueshme të ndërtuara mbi teknologjinë pioniere të Samsung. Platforma kompjuterike:PC.Enkriptimi: Klasa 0 (AES 256) TCG/Opal v2.0, MS eDrive (IEEE1667), Mjedisi Karakteristikat – Goditja: 1500 G & 0,5 ms (Gjysmë sinus).
  • EKSELENCA NË PERFORMANCË: Shijoni performancën e nivelit profesional të SSD me 870 EVO, e cila maksimizon kufirin e ndërfaqes SATA në shpejtësi sekuenciale 560/530 MB/s, Përshpejton shpejtësinë e shkrimit dhe ruan performancën e lartë afatgjatë me një bufer më të madh të ndryshueshëm
  • BESUESHMËRIA E PËRCAKTIMIT TË INDUSTRISË: Përmbushni kërkesat e çdo detyre nga kompjuteri i përditshëm deri te përpunimi i videos 8K, me deri në 2400 TBW
  • MË KOMPATIBLE SE KURRË: 870 EVO është testuar përputhshmëria për sistemet dhe aplikacionet kryesore të hostit, duke përfshirë chipset, pllakat amë, NAS dhe pajisjet e regjistrimit të videove. Ndërfaqja – SATA 6 GB/s, e pajtueshme me ndërfaqet SATA 3 GB/s dhe SATA 1.5 GB/s
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Digital Storage Capacity 2 TB
Hard Disk Interface Serial ATA
Connectivity Technology SATA
Brand SAMSUNG
Special Feature Portable Hard Disk
Form Factor 2.5 Inches
Hard Disk Description Solid State Hard Drive
Compatible Devices Laptop, PC
Installation Type Internal Hard Drive
Color Black

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSD 2.5″ 2TB Samsung 870 EVO retail”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *