SKU: AC001138 Kategori: Brand:

SSD SSD 2.5 inch 480GB Kingston SSDNow A400

39.99Shiko PDF
Share it:
  • Nisja e shpejtë, ngarkimi dhe transferimi i skedarëve. A400 ka një faktor të formës 7 milimetra për t’u përshtatur në një grup më të gjerë sistemesh. Është ideal për fletore më të holla dhe në sisteme me hapësirë ​​të kufizuar të disponueshme
  • Më i besueshëm dhe më i qëndrueshëm se një hard disk
  • Kapacitete të shumëfishta me hapësirë ​​për aplikime ose zëvendësim hard disk; Temperatura e funksionimit: 0°C-70°C
  • Kapaciteti: 480 GB, Ndërfaqja: SATA Rev. 3.0 (6 Gb/s) me pajtueshmëri me SATA Rev. 2.0. 480 GB në 500 MB/s Leximi dhe 450 MB/s Shkrimi
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
SSD 2.5" 480GB Kingston SSDNow A400
Kapaciteti i ruajtjes dixhitale 480 GB
Ndërfaqja e diskut të ngurtë Gjendja e ngurtë
Lloji i lidhësit SATA
Brend Kingston
Veçori e veçantë Multitasking
Përshkrimi i diskut të ngurtë Hard Disk në gjendje të ngurtë
Pajisjet e përputhshme Desktop
Lloji i instalimit Hard Disku i Brendshëm
Ngjyra E zezë
Madhësia e diskut të ngurtë 480 GB
HDD Kingstone

480 GB

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSD SSD 2.5 inch 480GB Kingston SSDNow A400”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *