SKU: AC003251 Kategori: , Brand:

SSD M.2 1TB Samsung 990 PRO Heatsink NVMe PCIe 4.0 x 4 retail

Disponueshmëria: S’ka stok

169.99


S’ka stok


Share it:
  • SSD-ja jonë ULTIMATE: Arritni performancën maksimale me PCIe 4.0*; Kontrolli inteligjent i nxehtësisë i kontrolluesit të brendshëm jep efikasitetin tonë më të mirë të energjisë duke ruajtur performancën e egër që ju mban gjithmonë në krye të lojës
  • SHPEJTËSI E MAKSIMIZUAR PCIE 4.0: Merrni shpejtësi të rastësishme leximi/shkrimi që janë 40%/55% më të shpejta se 980 PRO; Përjetoni deri në 1400K/1550K IOPS dhe shpejtësi leximi/shkrimi deri në 7450/6900 MB/s për lojëra, redaktimin e videove, modelimin 3D, analizën e të dhënave dhe më shumë
  • ZHVILLIM I EFIKESISË TË ENERGJISË: Merrni më shumë performancë duke përdorur më pak energji; Shijoni performancën e përmirësuar deri në 50% për vat mbi 980 PRO
  • KONTROLL TERMIK: Kontrolluesi i nivelit të lartë i veshur me nikel i Samsung jep kontroll termik dhe parandalon rënien e performancës nga mbinxehja; 990 PRO me Heatsink është një përshtatje e përkryer për PlayStation 5, desktop, laptopë që plotësojnë standardin PCI-SIG D8
  • KRYERËSI I KAMPIONIT: Një përmirësim më shumë se 55% në performancën e rastësishme mundëson ngarkesa më të shpejta për një përvojë të fundit të lojërave në lojërat PS5 dhe DirectStorage PC; Me dritat LED RGB, dizajni futuristik i Heatsink i shton stil funksionit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Digital Storage Capacity 1 TB
Hard Disk Interface Solid State
Connectivity Technology NVMe
Brand SAMSUNG
Special Feature Heatsink
Hard Disk Form Factor 2.5 Inches
Hard Disk Description Solid State Drive
Compatible Devices Laptop
Installation Type Internal Hard Drive
Hard Disk Size 1 TB
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSD M.2 1TB Samsung 990 PRO Heatsink NVMe PCIe 4.0 x 4 retail”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *