SKU: AC002465 Kategori: , , Brand:

SSD M.2 500GB Samsung 980 NVMe PCIe 3.0 x 4 retail

59.99Shiko PDF
Share it:
  • Leximi sekuencial ka shpejtësi deri në 3500 MB/s. Performanca ndryshon në bazë të harduerit dhe konfigurimit të sistemit
  • Ndërfaqja: PCIe 3.0 NVMe (PCIe Gen 3.0 x 4). Shkruan sekuenciale deri në 3000 MB/s. Kontrolluesi Samsung Pablo
  • Faktori i formës: M.2 (2280)
  • Projektuar për lojra, përdoruesit kryesorë të PC-ve, maksimizuesit e vlerës. Forma Factor: M.2 (2280), Projektuar për lojtarë, përdorues të zakonshëm të PC, Maksimizues të vlerës.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Hard Disk Interface Solid State
Digital Storage Capacity 500 GB
Connectivity Technology SATA
Brand Samsung
Special Feature Multitasking
Hard Disk Description Solid State Hard Drive
Compatible Devices Laptop, Desktop
Installation Type Internal Hard Drive
Colour Black
Hard Disk Size 500 GB
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSD M.2 500GB Samsung 980 NVMe PCIe 3.0 x 4 retail”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *